نماد اعتماد وب سایت دکادیزاین
مقاله

عوامل موفقیت یک وب سایت چیست ؟

عوامل موفقیت یک وب سایت چیست ؟Reviewed by دکادیزاین on Dec 31Rating: 3.5عوامل موفقیت یک وب سایت چیست ؟در این مقاله قصد داریم تا 3 مورد از مهم ترین عواملی که باعث میشود تا یک وب سایت به موفقیت برسد و پابرجا بماند را مورد بررسی قرار داده و بحث کنیم .

بنام خدا و سلام .

در این مقاله قصد داریم تا ۳ مورد از مهم ترین عواملی که باعث میشود تا یک وب سایت به موفقیت برسد و پابرجا بماند را مورد بررسی قرار داده و بحث کنیم .

همانطور که میدانید ، تنها طراحی یک وب سایت نمیتواند سبب موفقیت آن کسب و کار گردد ، موفقیت یک وب سایت به عوامل مهمی بستگی دارد که چند مورد آنرا در زیر مثال میزنیم :

۱- داشتن محتوا و یا کالا های باکیفیت بالا :

اولین معیار مهم جهت موفقیت یک وب سایت ، داشتن محتوا و یا کالا هایی با کیفیت بالا است .

منظور از این جمله چیست ؟ بطور مثال ، اگر شما یک وب سایت آموزشی داشته باشید باید محتوای باکیفیت و با ارزشی را برای بازدیدکنندگان خود ایجاد کنید ؛ اگر یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید ، باید کالا هایی با کیفیت بالا را برای مردم قرار دهید تا موجب موفقیت سایت خود شوید .

اگر کیفیت کار خود را بالا ببرید ، با ساده ترین وب سایت هم میتوانید برای سایت خود مشتری جذب کرده و به موفقیت نزدیک شوید .

۲- تبلیغات :

اگر محتوای خوب داشته باشید اما مردم سایت شما را نشناسند ، نمیتوانند مشتری شما شوند 🙂

بنابراین باید با تبلیغات ، سایت خود را در فضاهای مختلف معرفی کنید .

زمانی که سایت خود را تبلیغ کنید ، چنانچه محتوای خوب و با کیفیتی داشته باشید میتوانید برای خود جذب مشتری کنید ؛ اما تا زمانی که تبلیغاتی نداشته اید و وب سایت خود را به دیگران معرفی نکرده اید ، نباید انتظار مشتری داشته باشید  🙂

۳- صداقت 🙂

و اما یکی از مهم ترین عواملی که باعث میشود یک وب سایت پابرجا بماند ، صداقت آن است .

زمانی که در یک وب سایت از صداقت استفاده نکنیم ، بطور مثال یک کالای دست دوم را کالای نو تبلیغ کنیم و یا نقاط ضعف آنرا به خریدار نمایش ندهیم ، آن خریدار در خرید بعدی خود به وب سایت ما اعتماد نکرده و به زبان عامیانه ، بار اول و آخرش است که از وب سایت ما خرید میکند 😉