نماد اعتماد وب سایت دکادیزاین
مقاله

راه های تبلیغات برای وب سایت

راه های تبلیغات برای وب سایتReviewed by دکادیزاین on Sep 10Rating:

بنام خدا و سلام .

در این مقاله ، قصد داریم تا شما را با چند نوع از راه های تبیلغات برای وب سایت ، مانند تبلیغات اینترنتی ، پیامکی و مواردی دیگر آشنا سازیم .

قطعا و قطعا عامل موفقیت یک وب سایت ، تبلیغات و معرفی آن به اشخاص و در نتیجه جذب بازدید کننده و مشتری خواهد بود .

تبلیغات ، میتواند به چندین نوع و مدل صورت گیرد و ما صرفا تنها تبلیغات اینترنتی را نخواهیم داشت .

تبلیغات کلیکی ( بنری ) :

این نوع از تبلیغات ، میتواند روش موثری برای جذب بازدید کننده های مستقیم باشد ؛

چنانچه شما این روش را برای تبلیغات سایت خود انتخاب کنید ، میتوانید بازدید کننده هایی را بصورت مستقیم دریافت کنید و ترافیک سایت خود را بالا ببرید .

در این نوع ، برای سایت شما بنر تبلیغاتی ساخته خواهد شد و آن بنر ، در سایت های مختلف قرار خواهد گرفت ، هنگامی که کاربری روی بنر تبلیغاتی شما کلیک کنید و سپس به سایت شما منتقل شود ، مبلغی برای کلیک انجام شده از شما کسر میگردد که این مبلغ از ۱۶۰ تومان برای هر کلیک شروع خواهد شد ؛ که به این نوع تبلیغات ، تبلیغات کلیکی بنری گفته میشود .

 

یک نمونه از تبلیغات کلیکی بنری :

banner-ads

اما این نوع تبلیغ ، میتواند معایبی نیز داشته باشد :::

چنانچه شما بخواهید تا از این نوع تبلیغات استفاده کنید ، قطعا باید هزینه زیادی را پرداخت کنید و دائما درحال پرداخت باشید که این میتواند یک امتیاز منفی باشد .

تبلیغات کلیکی ( در گوگل ) :

این نوع تبلیغات ، مجددا بصورت کلیکی محاسبه خواهد شد و در هر بار کلیک ، هزینه ای از شما دریافت خواهد شد ؛ اما فرقی که در این نوع تبلیغات وجود دارد ، این است که تبلیغات شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده میشود ؛

بطور مثال ، چنانچه کاربری کلمه کلیدی خاصی را در سایت جستجو کند ، تبلیغات شما با توجه به کلمه کلیدی که برای تبلیغ خود در گوگل ست کرده اید به کاربر نمایش داده میشود .

 

یک نمونه از تبلیغات در گوگل :

business-courses-google-ads1

 

این نوشته بزودی بروز خواهد شد …

باما همراه باشید …